Braun · Cruzer · Erkek · Sakal ve Bıyık · Takım · Kablosuz · Saç Kesim Aleti

Kusursuz görünüm, bir hassasiyet konusudur. Kenarlar ve dış hatlar tam da istediğiniz gibi olur. Hassas şekillendirici Ekstra küçük kafasıyla keskin hatları belirler ve şekillendirir. Ayrıca burun veya çene altı gibi ulaşılması zor alanlarda tüy kesmenize izin verir. 5 mm tarak Sakal ve bıyığınızı tam olarak 5 mm uzunluğa getirir. 8 mm tarak Sakal ve bıyığınızı tam olarak 8 mm uzunluğa getirir. Yıkanabilir kafa ve taraklar. Kafa ve tarakları musluk suyunda kolayca temizleyebilirsiniz. Kolay kullanım. Mükemmel bakımlı görünümü yaratın. Ergonomik şekil Braun hassas şekillendiriciyi sezgisel ve esnek biçimde kullanmanıza izin verir. Çeşitli görünümleri yaratma özgürlüğünün keyfini çıkarın, tam olarak istediğiniz gibi. Pil dâhil Braun hassas şekillendirici yaygın AAA boyutunda bir pil ile çalışır. Bir pil zaten dâhil edilmiştir. Tüy alımı için 120 dakikaya kadar dayanacaktır.

Braun Hassas Sakal Kırpma Makinesi PT5010

Başlıca ürün avantajı

Tam olarak istenen uzunlukta kırpın ve dış hatları hassas biçimde kesin.

Braun Hassas Sakal Kesme ve Şekillendirme Makinesi size, tam olarak istediğiniz görünüme sahip olan çok çeşitli görünümler yaratma özgürlüğü sunar. İki kırpma tarağı ile en son milimetreye kadar hassas tarzlar yaratılabilir. 5 mm'lik tarak ile her seferinde tutarlı, düzgün bir kırpma sonucu sağlanır, 8 mm'lik tarak ise yüzdeki uzun kılların mükemmel şekilde biçimlendirilmiş kalmasını sağlar.

Ek ürün özelliği

Mükemmel bakımlı görünümü yaratın.

Hassas Kırpma Makinesinde, keskin hatlar ve şekillerin tanımlanmasına yönelik ekstra küçük kırpma aksesuarı bulunur. Ayrıca, burun veya çene altı gibi ulaşılması zor alanlardaki kılları kırpmanıza da imkan sağlar.

Ek özellikler ve avantajlar

Tamamen yıkanabilir

Yıkanabilir başlık ve taraklar akan su altında kolay temizlemeye imkan verir.

Kıl kırpma makinesi standı

Kullanımlar arasında Hassas Kırpma Makinenizi saklamanız için mükemmel bir yer sağlar.

Pille çalışır

120 dakika süreyle kıl kırpmaya yönelik olarak bir AAA pil içerir.

Havale / EFT (%3) :0.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
6-0.00 TL
9-0.00 TL
12-0.00 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları