Gummy Saç Düzleştirici (Relaxer)​

 
Yalnızca profesyonel kullanım içindir

Saçları düzleştirip şekillendirerek yumuşak, pürüzsüz sonuçlar elde edilmesini sağlar.

UYARILAR

·         Bu ürün, sodyum hidroksit (kostik) içerir. Ciltte ve kafa derisinde yanıklardan, saç dökülmesinden ve göz hasarlarından kaçınmak için talimatları dikkatli biçimde takip edin.

·         Kafa derisinde tahriş veya yara varsa kullanmayın.

·         Rengi açılmış saçlarda kullanmayın. Kopan, kırılmış veya başka şekillerde zarar görmüş kalıcı boyalı saçlarda kullanmayın. Yalnızca saç boyama işleminden en az 6 hafta önce veya sonra kullanın.

·         Saç, daha önceden düzleştirildiyse yalnızca yeni uzayanları, talimatlarda belirtilen şekilde düzleştirin.

·         Düzleştirici, ciltte veya kafa derisinde tahrişe neden olursa hemen durulayıp alkalisiz şampuanla (pH derecesi 7'nin altında) yıkayın. Tahrişin devam etmesi veya saç dökülmesi olması halinde bir doktora başvurun.

·         Düzleştirici, göze girdiğinde hemen yıkayın ve bir doktora başvurun.

·         Alkali içerir. Gözlerle temastan sakınınız. Körlüğe yol açabilir.

·         Kazara yutulması halinde hemen bir doktora başvurun.

·         Çocukların ulaşamayacakları bir yerde saklayın.

·         Yalnızca haricen kullanım içindir.

·         13 yaşından küçük çocukların saçında kullanmayın.

·         Yalnızca çok kıvırcık Afrika / Afro Karayip tipi saçlarda kullanın.

·         Yeniden uzayana kadar kalıcı dalgalı veya kıvırcık permalı saçlarda asla kullanmayın.

·         Uygulamaya başlamadan önce talimatları dikkatli biçimde okuyun.

·         Bekleme süresini aşmayın.

·         Uygulama sırasında ısıya maruz kalınmamalı ve kurutma makinesi kullanılmamalıdır.

·         Sakallarda kullanılmaz.

·         Saç derisine sürmeyiniz.

·         Cilde temas ettirmeyiniz.

·         Profesyonel kullanım içindir.

ÖN TEST: Ana uygulamaya başlamadan önce bu testi yapın. Kafa derisinde test yapılacak bölgeye az miktarda koruyucu krem uygulayın. Test bölgesine az miktarda uygulayın. Az miktarda bir Düzleştiriciyi, bir saç tutama uygulayın. Düzleştiriciyi, kökten saç ucuna doğru düzgün şekilde uygulayın. Saç tipine bağlı olarak en az 10 dakika en fazla 15 dakika saçta bırakın. Eğer saç sert veya dirençliyse 15 dakika, eğer saç normal/orta yapıya sahip bir saç tipiyse 10-12 dakika bekletin. Tüm düzleştirici saçtan çıkana kadar ılık - sıcak arası suyla iyice durulayın. Nötrleştirici bir şampuan kullanarak durulama işlemini tekrarlayın. Düzleşip düzleşmediğini, kafa derisinde tahriş olup olmadığını ve saçlarda kopma olup olmadığını kontrol edin. Saçta herhangi bir kopma belirtisi veya zarar belirtisi görülürse ya da kafa derisinde tahriş meydana gelirse ürünü kullanmayın. Kafa derisinde tahriş veya saçta kopma olmazsa tüm saça uygulayın.

 

UYGULAMA

·         Saç çizgisi, kulaklar ve enseye kadar tüm deriyi kaplayacak şekilde vazelin gibi bir koruyucu katman uygulayın.

·         Kuru saça uygulayın.

·         Omuzlarınızı, bir havluyla örtün. Koruyucu eldiven takın.

·         Saçınızı 4 bölüme ayırın: ön sol, ön sağ, arka sol, arka sağ.

·         Bol miktarda Düzleştiriciyi, yalnızca doğal saça uygulayın. Kesinlikle kafa derisine ve önceden düzleştirilmiş saça uygulamayın. Saçınız önceden düzleştirildiyse düzleştiriciyi yalnızca yeni uzayan alan uygulayın.

·         Uygulamaya enseden başlayarak bol miktarda, düzgün ve hızlı bir şekilde uygulayın. Küçük parçalar halinde ilerleyin. Önce tepeye doğru çalışın ve ön bölümlere uygulayarak saç çizgisini en sona bırakın. Uygulama: Düzleştiriciyi, kafa derisini, gözlere veya kulaklara bulaştırmayın. Cilde bulaştığında nötrleştirici şampuanlı ıslak bir havlu kullanarak nazik bir şekilde silin veya suyla iyice yıkayın. Düzleştirici, uygulamadan sonra kafa derisini yakarsa hemen durulayın ve tıbbi yardım alın.

·         Düzleştiriciyi, tüm saç kaplanana kadar uygulamaya devam edin. Düzleştiriciyi, geniş dişli bir tarak kullanarak kısa hareketlerle uçlara doğru tarayın. Uygulama sırasında saçı germeyin veya çekmeyin.

·         Saçınızı, ellerinizle veya geniş dişli bir fırçanın arkasıyla nazikçe düzeltin. Bekleme süresi tamamlanana kadar devam edin. Toplam bekleme süresini aşmayın.

·         Gözlerinizi kapalı tutup tüm düzleştiriciyi, ılık suyla durulayarak saçtan çıkarın. Düzleştiriciyi ovarak kafa derisini bulaştırmayın.  Nötrleştirici bir şampuan (pH 7'nin altında) kullanın ve iyice durulayın.

·         Saçı havluyla kurutun ve geniş dişli bir tarak kullanarak nazikle tarayın.

·         En iyi sonuç için bir saç kremi veya saç bakım ürünü kullanın.

Havale / EFT (%3) :0.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Taksit tutarıToplam
Peşin-0.00 TL
2-0.00 TL
3-0.00 TL
6-0.00 TL
9-0.00 TL
12-0.00 TL
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
İlgili Ürünler
Bu Kategorinin En Çok Satanları